Özgür Özel, motosiklet sözü verdiği İl Başkanı Horzum ile yaşadıklarını anlattı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Denizli’deki büyükşehir belediye başkanı olarak Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu belirledikten sonra, Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum ile aralarındaki diyaloğu Halk TV programcısı Serhan Asker’in ‘Görkemli Hatıralar’ programında anlattı.

ÖNCE İSTEDİĞİ RENGİ İLETTİ!
Özgür Özel, Horzum ile aralarındaki diyaloğu şöyle anlattı: “Denizli İl Başkanımız Ali Osman Horzum ile sohbet ederken Nuri beyin (Nuri Bülent Çavuşoğlu) adaylığını belirlerken bana iki hayalinden bahsetti: ‘Birincisi, seçimde Denizli’de belediyeyi kazanmak, ikincisi de kırmızı bir Vespa motosiklet alarak şehirde gezmek’ dedi. Tamam dedim ‘Sen büyükşehri Vespa’n benden’. Seçim günü geldi. Sonuçlara bakıyorum. Baktım aradaki puan farkı düştü Denizli’de aradım hemen bana ‘Kazanacağım ama Vespa kırmızı olabilir mi’ diye sordu. Seçim günü yine takip ediyoruz sonuçları fark azaldıkça ben daha da umutlanıyorum.

‘MOTORU 300 CC OLSUN BAŞKANIM’
Özgür Özel, anlatımının devamında ise “Denizli’de seçim akşamı saat 21.00’a kadar baktım altın sandıklardan da sonuç çıkmamış. Altın sandıklarda da eğer sonuç alırsan erkenden seçim sonucunu da tahmin edebiliyorsun. Baktım daha 4 altın sandık sonucu girilmiş. Aradım hemen başkanımızı ‘ne oluyor altın sandıklar girilmemiş daha… Disiplinden ayrılmayın’ sonuçları girin diye uyardım tam kapatıyorum oradan Ali Osman Horzum araya girdi ‘Motor 300 CC olabilir mi’ dedi. Yahu tamam sen kapat dedim. Seçimin ardından gittim aldım motoru. Fiyatlarına baktık şaşırdık. Hem adam seçimi kazandı hem de motoru oldu diye güldük” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir