Ali Ülker, Yıldız Holding kampüsünü gezdi; bilardo oynadı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Murat Ülker’in kardeşi Ali Ülker, geçtiğimiz sene yenilenen Yıldız Holding’in Çamlıca Kampüsü’nü gezdi. Kampüsün enerji tazelemek için mükemmel bir yer olduğunu vurgulayan Ali Ülker, çalışma arkadaşlarıyla bilardo oynadı, stres attı.

Kampüste keyifli vakit geçiren Ali Ülker, duygularını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dile getirdi:

“Günün iş yoğunluğuna kısa bir ara verip, çalışma arkadaşlarımla beraber Yıldız Holding Çamlıca Kampüsümüzün tadını çıkardım

Geçtiğimiz sene yenilenen kampüsümüzün genç ve dinamik atmosferi, enerji tazelemek için mükemmel bir yer. Gün içerisinde zihninizi tazelemek için her köşesinde ayrı bir alan bulmak mümkün ve bence bu ortamda çalışmak gerçekten ilham verici.

Ben bugün tercihimi bilardodan yana kullandım ve hem eşli hem de tekli olmak üzere çalışma arkadaşlarımla oldukça keyifli birkaç müsabaka yaptık. Fırsat buldukça öğle aralarında bu şekilde aktif dinlenme yaptığımız oluyor. Epeydir de elime ıstaka almadığımı ve bilardo oynamayı özlediğimi fark ettim. Özellikle ıstaka ile hedefi belirlerken bilardo topuna vurmadan önceki nefes tekniği anlık bir hesaplamayla da sayısal zeka gerektiriyor. Açıkçası bu kadar iyi bilardo oynayan arkadaşlarımız olduğunu bilmiyordum. Oyunlar oldukça çekişmeli geçti diyebilirim, kazanan elbette eğlence ve dostluk oldu. Bu müsabakaları yakın zamanda Holdingimizde düzenlenecek kurumsal turnuva için bir hazırlık fırsatı olarak değerlendirdik, başladığında ben de ilk katılanlardan olacağım.

Bilardonun ardından öğle yemeği için kampüsümüzde bulunan Bizim Lokanta’ya da uğradım. Çekişmeli geçen oyunlar hepimizi acıktırmış olsa gerek, birbirinden lezzetli yemeklerden tattık, maçların değerlendirmesini hep beraber yaptık. Yemekhane sosyalleşmek için iyi fırsat; tek öğün üç masa. İç Denetim Direktörümüz Hatice Yazgan Taşkesen Hanım da kuvvetli bir katılımla aramızdaydı. Oldukça keyifli geçen bugün için bilardo masasındaki rakiplerime de canı gönülden teşekkür ederim. Bir kez daha söylemek isterim ki, kampüsümüz sadece bir çalışma alanı değil, aynı zamanda sosyalleşmek, dinlenmek ve tazelenmek için de harika bir yer”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir