Resimdeki kişinin yüzünü nasıl gördüğünüz (tam yüz veya profil) kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir:

Test : Bu yüzü nasıl görüyorsunuz?

Bir kişinin yüzünü tam yüz olarak gördüyseniz

Bu, çok dürüst ve samimi bir insan olduğunuz anlamına gelir. Bazen çok fazla, çoğu zaman mecbur olmadığınızda bile fikrinizi söylüyorsunuz.
İnsanları, yeni toplantıları ve tanıdıkları seviyorsunuz. İletişimsel, proaktif, dünyaya açık, yeni koşullara kolayca uyum sağlayan birisiniz.

Arkadaşlarınız sizi tarafsız biri olarak tanımlıyor.
En gelişmiş sezgiye sahipsiniz, insanlarla kolayca geçinmekle kalmıyor, aynı zamanda onları fazla analiz etmeden de anlıyorsunuz.

Başka bir kişiyi anlamak sizin için kolaysa, o zaman kendinizi anlamada sıklıkla sorunlar yaşanır. Çoğu zaman neden öyle ya da böyle davrandığınızı açıklayamazsınız. İlginiz daha çok başka bir kişiye odaklıdır. Böyle bir ilgi herkes için hoştur, bu nedenle iletişim çevreniz her zaman geniştir. Yeni bir fikir sizi kolayca büyüler ama monotonluk size göre değildir.

Profilde bir yüz gördüyseniz

Yüzün profilini hemen gördüyseniz göz temasından kaçınıyorsunuz demektir.
Kendine güvenen bir insan olsan da aynı zamanda oldukça utangaçsın ve bu sana hiçbir fayda sağlamıyor.
Yeni insanlarla tanışmak sizin için zordur, ilgi odağı olmayı sevmezsiniz. Çalışıyorsunuz, çalışıyorsunuz, dış dünyayla binlerce temasa giriyorsunuz ama aynı zamanda zihinsel enerjinizi de kaybediyorsunuz. Bunu doldurmak için sessizliğe ve yalnızlığa ihtiyacınız var. Bu nedenle kendinizi çok küçük bir arkadaş çevresiyle sınırlandırıyorsunuz.
En güçlü özelliğiniz analiz ve iç gözlemdir. Ayrıca sakin, düşünceli ve mantıklısınız, bu sayede aslında analitik düşünmeye yatkınsınız. Birkaç kelime, dakik ve bilgiçlik taslayan. Yargılamada bağımsızdır ve bağımsız düşünür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir